نکاتی برای خرید حوله کودک و نوزاد

هنگام خرید دقت کنید از حوله های معطر موجود در بازار خریداری نکنید چرا که این دسته از حوله ها حاوی مواد شیمیایی هستند که به مرور زمان باعث ایجاد یک سری بیماری ها مانند بیماری های پوستی و تنفسی در نوزاد می شوند.

هنگام خرید به جنس و سایز حوله تن پوش کودک حتما توجه داشته باشید. سعی کنید برای فصل های سرد سال حوله های ضخیم خریداری کنید، همچنین هرچه اندازه حوله بزرگ تر باشد، پوشاندن نوزد توسط آن راحت تر است البته باید دقت کنید که چه سایز حوله تن پوشی را برای کودک خود تهیه کنید تا برای او اندازه باشد.

برای نوزادان و کودکان حتما باید حوله های نرم و لطیف را استفاده کنید که برای این منظور بهترین گزینه حوله نوزاد لوپیلو می باشد.

راهنمایی خرید بهترین مدل حوله کودک و نوزاد

جنس حوله نوزاد

حوله‌ها از الیاف متعددی تولید می‌شوند که برخی از این الیاف شیمیایی و مصنوعی‌اند. حوله‌هایی که با الیاف شیمیایی دوخته می‌شوند قدرت آبگیری بالایی ندارند. اگر از خودتان می‌پرسید حوله نوزاد چی بخریم؟ پاسخ حوله‌هایی از جنس پنبه خالص است. حوله‌های پنبه‌ای لطافت قابل توجهی دارند، ضد حساسیت‌اند، به پوست کودک آسیب نمی‌رسانند و قدرت آبگیری بالایی نیز دارند.

علاوه‌بر حوله‌های پنبه‌ای، حوله‌های نایلونی هم نرمی و لطافت مناسبی دارند. اما با این حال بهترین انتخاب برای نوزدان حوله‌های پنبه‌ای است که استفاده از آن مزایای بیشتری نسبت به سایر الیاف دارد. یکی از ویژگی‌های مهم حوله برای نوزادان راحتی در پوشیدن و استفاده است.

حوله نوزادی کلاه دار

شست‌وشوی نوزادان در روزهای ابتدای تولد یکی از سخت‌ترین کارهای ممکن است. همه اعضای خانواده تلاش می‌کنند که در حین استحمام آسیبی به نوزاد وارد نشود. همچنین بعد از حمام نیز نگران سرماخوردگی نوزاد هستند.

به همین دلیل سعی می‌کنند با استفاده از حوله نوزاد را به خوبی بپوشانند و از بروز بیماری پیشگیری کنند. با توجه به اینکه استفاده از حوله پالتویی نوزاد یا حوله‌های استخری کار سختی است.

بهترین انتخاب برای نوزاد حوله‌های ساده و کلاه‌دار است. این حوله‌ها به سادگی دور بدن نوزاد پیچیده می‌شوند و با استفاده از کلاه می‌توان سر و صورت کوچولوهای دوست‌داشتنی را خشک کرد.

حوله مناسب حوله کودک  و نوزاد

عده‌ای از افراد تصور می‌کنند هر چه حوله ضخیم‌تر باشد بهتر است و عده‌ای دیگر با حوله‌های سبک موافق‌اند. حوله  کودک و نوجوان و حوله‌های نوزادان باید میزان ضخامت استانداری داشته باشد تا باعث آسیب رساندن به پوست و ایجاد حس سنگینی و خستگی در آن‌ها نشود. قبل از خرید حوله باید به برچسب حوله و شاخص GSM توجه کنید. روی برچسب‌های حوله میزان ضخامت حوله را به ترتیب زیر مشخص کرده است:

200 تا 400 GSM
400 تا 500 GSM
600 تا 700 GSM
700 تا 800 GSM
بیش از 800 GSM
حوله‌هایی با ضخامت بین 600 تا 700 GSM بهترین انتخاب برای نوزادان از نظر وزن و ضخامت پارچه هستند. همچنین ضخامت 700 تا 800 GSM هم برای کودکان و نوزادان مناسب و قابل استفاده است. البته به‌یاد داشته باشید اگر در مناطق سردسیر زندگی می‌کنید باید از حوله‌های ضخیم‌تر برای خشک کردن نوزادان استفاده کنید. افرادی هم که در شهرهای گرمسیر زندگی می‌کنند باید برای نوزادان حوله‌های پنبه‌ای خریداری کنند.

 

سایز حوله کودک

پیشنهاد می‌کنیم که برای انتخاب و خرید حوله نوزاد ، حوله‌ای را انتخاب کنید که مناسب جثه نوزادتان باشد. زیرا برای استفاده از حوله‌های بزرگ به مشکل برخورده و همچنین در استفاده از حوله‌های کوچک نیز دچار مشکل می‌شوید. پس سایز حوله را به اندازه‌ای تهیه کنید تا در آینده هم بتوانید از آن استفاده کنید.

نکاتی برای خرید حوله کودک و نوزاد

نکاتی برای خرید حوله کودک و نوزاد

 

قبل از شستشو برچسب روی حوله را با دقت بخوانید

اغلب اوقات افراد به برچسب روی حوله توجهی ندارند و فکر می کنند حوله هم مثل شستن لباس ها است. اما باید بدانید که حوله ها از موادهای اولیه متنوع و بر اساس استانداردهای مختلف تولید می شوند. بنابراین خواندن برچسب حوله بسیار مهم و ضروری است.

بهترین مارک حوله نوزاد را از فروشگاه جانان کالا بخرید

در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مناسبی درباره ویژگی‌های مهم حوله نوزادان در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم این مطالب برای شما و سایر خوانندگان جانان کالا قابل استفاده باشد.

خرید حوله نوزادی لوپیلو